Taavi Õnnis, IT ja BI sektor

Tiina oskab tuua nähtavale võimalused, mida ise ei pruugi kas näha või võimalikuks pidada. Tema värske ja sõltumatu vaatenurk, kombineerituna tööõnne küsimuste uurimisel kogutud teadmisega, pakkus väärtuslikku sisendit nii eneseanalüüsi teostamisel kui ka eesmärkide seadmiseks ja ellu viimiseks. Olen tänulik, et sain Tiinalt häid ideesid kuidas töötegemist paremini korraldada.

Lea Pilme, Lääne-Virumaa Haridusjuhtide Liit

Tiina on vahetu ja rõõmsameelne inimene, kelle koolitused on kaasahaaravad ja innustavad. Koolitustunnid kaovad linnulennul tänu sellele, et ta oskab gruppi kaasata, oskab kuulata ja küsida. Tiina esitlus on selge ja arusaadav, ta on hea suhtleja

Merelle Zeiger, Estonian Aviation Academy

Tiina is an excellent example of a person with open communication and good listening skills. She is an educator with polished performing skills, engaging communication and clear way of expression. Tiina can make the audience listen …. even if the topic is very soft and the audience contains hard nuts to crack, such as teachers […]

Saskia Puusaar, Tallinna Inglise Kolledž

Tiina on imeline juhendaja ja hea sõber. Ta kohtleb kõiki inimesi kui võrdseid, hoolimata teadmiste- või kogemustepagasist. Alati pärast temaga vestlemist usun tõesti, et suudan kõike ja tulevik on minu ees valla!

Ingrid Purje, NPA Johannes Mihkelson Centre

When she comes to hold a course in Tartu, Tiina brings along magical energy that lasts throughout the training day. She delves into any job with the same sharpness as when going for her winter morning swim. Tiina possesses the most important secret skill of a professional educator – to stretch out her “antennae” and […]

Marge Mänd, Carmen Catering

Tiinal on äärmiselt professionaalne vaade tööturu ja hetkelukorra tööturul kirjeldamiseks. Kiire kohanemine ja arusaam kliendi ootustest ja soovidest. Tiina läbiviidud grupiintervjuu oli suurepärane ajavõit ja grupiintervjuu tagasiside ka konkursil osalenute poolt oli ülipositiivne. Kuuldavasti oli osalejate jaoks see tööotsing nagu nauding :). Meie soovitame võtmeisikute leidmiseks kasutada Tiina abi.

Piret Vihmar

Esimene kohtumine Tiinaga oli ääretult inspireeriv. Avastasin enda kohta nii mõndagi, lisaks pani kohtumine mõtted senistelt radadelt uusi suundi otsima ja endasse (jälle) uskuma. Sain suure motivatsioonisüsti, mille najal uusi kõrgusi ja kaugusi vallutama asuda.

Relika Tiik-Koppa, Carmen Catering

Tiinaga koostöö oli äärmiselt huvitav ja õpetas ka mulle endale palju uut. See oli mulle esmakordne kogemus kaasata personalivalikul appi professionaal. Töövestlus grupivestlusena aitas kokku hoida aega; ning andis võimaluse kandidaatidega tutvuda erinevate rollimängude ning situatsioonide kaudu. Tiina oskab hästi kuulata, julgustada ning luua hea pingevaba keskkond tööle soovijate ning värbajate vahel. See oli kohe […]

Kairi Luur, AS Estravel

Tiina Saar-Veelmaa came to Estravel to talk about workplace happiness. Tiina is a passionate speaker. It shows that the subject of workplace happiness is close to her heart and that she is also passionate about sharing it.

Jüri Saarma, AS Nortal

Minu hinnangul Eesti parim nõustaja karjääri teemadel. See on Tiina kirg ja see paistab ka välja. Lisaks inimeste ja karjääri temaatika tundmisele on Tiina suureks plussiks see, et personalijuhi ja värbajana näeb ta igapäevaselt seda, mida inimesed selles valdkonnas igapäevaselt teevad (ja ei tee). Julgen soovitada!